Fryzury dla mężczyzn: trendy, cięcia i koloryzacja

by mateusz

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz częściej dbają o swoją prezencję, w tym również o włosy. Coraz więcej z nich decyduje się na eksperymentowanie z fryzurami, cięciami i koloryzacją. W tym artykule omówimy najnowsze trendy wśród fryzur dla mężczyzn, najpopularniejsze cięcia oraz ciekawe pomysły na koloryzację.

Trendy w fryzurach dla mężczyzn

Dłuższe włosy

W ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn decyduje się na zapuszczanie włosów i noszenie ich w dłuższych fryzurach. Trend ten zaczął się w modzie męskiej kilka lat temu i nadal cieszy się dużą popularnością. W tym sezonie dłuższe włosy dla mężczyzn są bardzo modnym i stylowym rozwiązaniem.

Krótkie fryzury

Krótkie fryzury zawsze były popularne wśród mężczyzn. W tym sezonie krótkie fryzury są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Największym trendem są bardzo krótkie fryzury typu buzz cut, ale równie popularne są fryzury typu crew cut, side part i French crop.

Kręcone włosy

Kręcone włosy to kolejny trend w fryzurach dla mężczyzn. Kręcone włosy sprawiają, że fryzura wygląda bardziej naturalnie i luźno. W tym sezonie popularne są fryzury, w których kręcone włosy zostają przycięte z boku, a na górze pozostają dłuższe.

Grzywki

Grzywki to nie tylko domena kobiet. W tym sezonie coraz więcej mężczyzn decyduje się na noszenie grzywek. Grzywki są modne zarówno w przypadku dłuższych, jak i krótszych fryzur.

Najpopularniejsze cięcia dla mężczyzn

Buzz cut

Buzz cut to bardzo krótka fryzura, która zyskuje coraz większą popularność wśród mężczyzn. Fryzura ta charakteryzuje się tym, że wszystkie włosy są przycięte na jedną długość.

Crew cut

Crew cut to krótka fryzura, w której włosy na bokach i z tyłu są przycięte krótko, a na górze pozostają nieco dłuższe.

Side part

Side part to fryzura, w której włosy są przycięte krótko z boku, a na górze pozostają dłuższe. Charakterystyczne dla tej fryzury jest przedziałek z boku.

French crop

French crop to fryzura, w której włosy z boku i z tyłu są przycięte krótko,

You may also like

Leave a Comment